Зеленський доручив уряду вирішити питання автомобільних черг у пунктах пропуску на західному кордоні

Президент порадив звернутися до послів інших країн для отримання інформації про черги

Володимир Зеленський на кордоні зі Словаччиною Офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання уряду та профільним відомствам вирішити питання автомобільних черг у пунктах пропуску на західному кордоні. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

За словами Зеленського, проблему черг необхідно розв’язати на всіх українських пунктах пропуску, де вони спостерігаються. "Можна отримати інформацію від послів з усіх сусідніх країн, де у нас є черги, де проблеми, щоб вирішити це питання", – сказав президент.

Водночас заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявив про можливість пришвидшення робіт на пункті "Ужгород – Вишнє Нємецьке", якщо спеціалісти візьмуть за основу проєкт реконструкції, який було розроблено раніше.

Зокрема, передбачається відновлення наявних будівель, спорудження боксу для поглибленого огляду, влаштування пішого переходу, систем відеоконтролю та зважування. Загалом на зазначені роботи необхідно виділити 146,7 млн грн, 8 млн грн із яких передбачені в бюджеті на поточний рік.

Новини за темою: Зеленський заявив про необхідність добудови пункту пропуску на кордоні зі Словаччиною

Раніше повідомлялося, що на західному кордоні утворилися  черги з вантажівок, які намагаються виїхати з України. Тоді стало відомо про понад 200 фур, які чекали на виїзд перед пунктами пропуску "Ужгород" та "Тиса", та ще стільки ж – у пункті "Лужанка".

Loading...