Зеленський заявив про необхідність добудови пункту пропуску на кордоні зі Словаччиною

Президент побачив скупчення фур, коли повертався зі Словаччини

Володимир Зеленський на кордоні зі Словаччиною

Офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський доручив добудувати пункт пропуску на кордоні зі Словаччиною, де утворилися кілометрові черги. Про це очільник держави повідомив під час робочої поїздки на Закарпатті, передає пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що Зеленський побачив багатокілометрові черги фур, коли повертався зі Словаччини, де перебував із робочим візитом. Як повідомляють у пресслужбі, президент назвав таку ситуацію неприпустимою, оскільки водії змушені простоювати на кордоні кілька діб.

За словами прикордонників, ситуація склалася через зламаний сканер на словацькому боці кордону. "Вони забирають лише п’ять вантажних транспортних засобів на годину, це на добу – 120 транспортних засобів", – сказав голова ДПСУ  Сергій Дейнеко.

Наразі відомо, що Держприкордонслужба залучила МЗС України до розв'язання питання скупчення автотранспорту на кордоні. Водночас очільник відомства Дмитро Кулеба заявив, що вже обговорив проблему пропуску транспорту з міністром закордонних справ Словаччини.

Новини за темою: На західному кордоні України стали в чергах сотні вантажівок

Нагадаємо, 7 вересня стало відомо, що на кордоні України зі Словаччиною утворилася черга з 200 вантажівок. Тоді повідомляли про накопичення транспорту перед пунктом пропуску з української сторони, де відсутні сервісна зона та санітарно-побутові умови для водіїв.

Loading...