Зеленський чітко пояснив Авакову, що президент в цій країні лише він, – радник голови ОП

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та президент України Володимир Зеленський AFP

За словами Подоляка, це було "не питанням однієї розмови"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков більше не є загрозою для президента України Володимира Зеленського, адже голова держави "чітко пояснив" йому, хто в країні головний. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів радник з антикризових комунікацій голови Офісу президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк.

"Інколи Аваков занадто очевидно намагався перетягнути на себе функції президента. Не знаю, навіщо. Зараз, по-моєму, Володимир Олександрович делікатно, але чітко пояснив, що президент в цій країні він, і лише він, і ключові напрямки визначає лише він, а в Арсена Борисовича – безпека", – розповів Подоляк.

На уточнення видання, коли саме відбулася ця розмова, антикризовий радник голови ОП пояснив, що це – "не питання однієї розмови".

"Це питання поведінкових внутрішніх реакцій. Знаєте, як кажуть: "кулуари". От в кулуарах певним чином люди себе поводять. І мені здається, що оця диспозиція, нова диспозиція, виникла протягом останніх трьох-чотирьох місяців, коли вже точно зрозуміло, що Володимир Олександрович – це серйозний гравець і він прийшов на досить тривалий час (на довший, ніж багато хто думає, але одразу скажу, що ми не говоримо про авторитаризм, поліцейську державу і так далі, ні). І Арсен Борисович теж це зрозумів. І це – дуже добре. Тому що неможливо (ефективно працювати – ред.), коли існує чиясь ілюзія, що він має право перетягувати на себе функції президента", – зазначив Подоляк.

При цьому він додав, що має до Авакова "найтепліші почуття" і вважає, що "він – молодець".

"Втриматися на цій посаді 6 років – це, звісно, крута історія", – розповів антикризовий радник Андрія Єрмака.

Новини за темою: Зеленський вимагає від уряду чіткого пояснення людям умов адаптивного карантину

Зауважимо, до початку роботи в Офісі президента політтехнолог Михайло Подоляк у своїх блогах писав про те, що Аваков за каденції Зеленського – "неформальний "президент" і "майже "з'їв" Володимира Олександровича", хоча як менеджер голова МВС "точно так само неефективний та лінивий".

Loading...