Зеленський анонсував зустріч лідерів країн "нормандського формату"

За словами президента, всі лідери країн підтверджують готовність до переговорів у "нормандському форматі"

Володимир Зеленський Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський заявив, що підготовка до саміту лідерів країн "нормандської четвірки" розпочнеться після зустрічі їхніх радників. Про це очільник держави повідомив під час пресконференції в Австрії.

Зазначається, що наступна зустріч політичних радників відбудеться протягом 10 днів. "Тому буде зустріч, я знаю, що протягом ... ну не можу обіцяти, але, мені здається, протягом 10 днів має бути, вірю в це або сподіваємося, не знаю, як сказати. Буде ще одна зустріч радників, після якої повинна бути вже зустріч лідерів "нормандської четвірки", – сказав Зеленський.

Крім того, президент додав, що на минулій зустрічі в Берліні сторони проговорили, але не вирішили низку проблем. Зокрема, йдеться про врегулювання ряду питань, пов'язаних не тільки з "режимом тиші", а й визначенням точок розведення військ, обміном полоненими та відкриттям нових КПВВ.

Водночас, за словами Зеленського, всі лідери країн підтверджують готовність до зустрічі в "нормандському форматі".

Новини за темою: У Росії заявили про відсутність підстав для зустрічі лідерів "нормандської четвірки"

Нагадаємо, нещодавно в Офісі президента анонсували нову зустріч радників лідерів країн-учасниць "нормандського формату". За словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, сторони вже домовилися про проведення зустрічі.

Loading...