Зеленський анонсував відкриття "великого хабу" у Чонгарі для обслуговування громадян

president.gov.ua

За словами глави держави, там буде повноцінний центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші дуже важливі об'єкти

Президент України Володимир Зеленський анонсував відкриття "великого хабу" у Чонгарі для обслуговування громадян. Про це він сказав під час виступу на форумі "Час Криму", який транслював телеканал ZIK.

"Є речі які, ми з вами можемо і повинні робити вже сьогодні. Найперше – це підтримка громадян, які живуть в Криму, або мають кримську реєстрацією. Багато з них чекають на повернення до України. Те, що зараз з міркувань власної безпеки вони не кажуть про це вголос, не означає, що їх немає. Вони повинні знати, що держава про них не забула. І попередні роки дійсно влада на кожному куточку, на кожному плакаті заявляла про те, що Крим – це Україна", - зазначив глава держави.

За його словами, в реальності кримчани отримують українські свідоцтво про народження через дуже складно судову процедуру, не можуть відкрити навіть рахунок в банку, фінмоніторинг вносить їх до групи ризику, і вони не мають шансів на кредит.

"Я вважаю це неприпустимо і ганебно для України, для кожного українця. Шість років існують ці проблеми, але тільки зараз вони активно вирішуються урядом. Також дуже важливо, яку Україну бачать кримчани. Ті кримчани, які перетинають КПВВ. Це має бути комфортна, безпечна, освітлена країна з нормальними дорогами та, вибачте мене зараз всі, будь ласка, з працюючими вбиральнями. Саме тому таку увагу ми приділяли облаштуванню комфортних КПВВ. І ми це зробили. Водночас, незважаючи на їх привабливість, я хочу підкреслити, що це тимчасові конструкції", - наголосив український лідер.

Зеленський додав, що окрім цього, "держава спільно з компанією "Сокар" до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб для обслуговування громадян. Там буде повноцінний центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші дуже важливі об'єкти".

Нагадаємо, раніше у Кремлі заявили, що Крим не може бути об'єктом для обміну.

Loading...