Зеленському слід публічно звільнити тих осіб, які дають йому неправильні поради, – Паламар

Ірина Паламар

agroportal.ua

Суспільство не погоджується з тим курсом, яким Зеленський веде країну

Президентові Володимиру Зеленському необхідно публічно звільнити тих осіб, які дають йому неправильні поради.

Таку думку в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK висловила громадська діячка, голова громадської організації "Народний союз" Ірина Паламар.

Гостя ток-шоу звернула увагу на те, що рішення президента України Володимира Зеленського про скасування кримінальної відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані  фактично співпало з моторошною ДТП під Києвом, в якій загинула ціла родина. Паламар вважає, що президентові необхідно відкликати людей, які дають йому такі безглузді поради. 

"Після цього випадку президентові необхідно відкликати тих людей, які давали йому такі поради. Викликати і навіть публічно звільнити", – наголосила Паламар.

Новини за темою: Бійки, домашнє насильство і пиятика, – винуватець смертельної ДТП під Києвом неодноразово мав негаразди із законом

Окрім цього, вважає громадська діячка, Зеленському необхідно відкликати людей, які дають йому незрозумілі й недолугі поради в питаннях освіти, реформи медицини, а також земельної реформи. 

"Він повинен запитувати в цих людей, бо суспільство зовсім не погоджується з тим курсом, яким він зараз веде країну", – підкреслила гостя ток-шоу.

Новини за темою: Зеленський виступив за довічне ув'язнення для водіїв за п'яні ДТП

Нагадаємо, 12 липня у Конча-Заспі відбулося зіткнення двох транспортних засобів, внаслідок чого загинули чотири особи, серед яких двоє дітей.

Згодом стало відомо, що чоловік, який спричинив смертельну аварію, вже сидів у в'язниці за вбивство на дорозі.

Напередодні, 13 липня, Офіс генерального прокурора оголосив йому підозру.

Додамо, що 3 липня президент України Володимир Зеленський підписав закон, який посилює покарання за водіння у нетверезому стані, однак скасовує кримінальну відповідальність за такі дії, яка мала набути чинності з 1 липня.Loading...