live

Зеленському необхідно вибрати центристський курс, розрахований на мир і примирення, - Карасьов

Політолог Вадим Карасьов Фото з відкритих джерел

Також політолог додав, що після звільнення Богдана політична і стратегічна повістка ОП буде більш виражена

Відомий український політолог Вадим Карасьов вважає, що президенту України Володимиру Зеленському необхідно вибрати центристський курс, розрахований на мир і примирення. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Голос.ua.

Відповідаючи на питання, чи може Україна змінити політичний курс, експерт зазначив:

"Україна вибере центристський курс, розрахований на мир і примирення. Це курс Зеленського. Тобто, не проросійський і не прозахідний курс. Швидше за все, ескалацій і крайнощів не буде. Це спроба між народним депутатом Віктором Медведчуком і експрезидентом Петром Порошенком знайти компроміс і стратегічну платформу. Зеленський не може довго перебувати в цьому стані між двох вогнів. У влади вже це не виходить, і починає сипатися її верхівка. Тому владі потрібно вчасно зробити висновки, провести роботу над помилками, визнати їх і рухатися далі".

Карасьов додав, що після звільнення Андрія Богдана політична і стратегічна повістка Офісу президента буде більш виражена. 

"Вона отримає своє медійне і ідейне оформлення. Президент зараз має потребу в серйозній ідейній платформі для проведення своєї політики", - резюмував політолог.

Нагадаємо, раніше Україна офіційно відхилила "мирний план", запропонований у Мюнхені.

Loading...