Зеленському доведеться реагувати на справу проти Коломойського у США, – політолог

Олігарх Ігор Коломойський

Фото з відкритих джерел

Президенту України Володимиру Зеленському доведеться відреагувати на розслідування ФБР проти олігарха Ігоря Коломойського. Про це в ефірі "Прямого" повідомив політолог Дмитро Левусь.

"В оточенні президента обрана стратегія нічого не говорити про справу Коломойського у США. Оскільки нинішня справа цивільна і забувають, що є подання від ПриватБанку. Я думаю, що ця тактика є хибною. Бо усе одно доведеться казати тоді, коли ці справи стануть кримінальними", - сказав він.

Зауважимо, раніше мер Дніпра Борис Філатов заявив, що проти українського олігарха Ігоря Коломойського у США можуть застосувати відомий закон RICO, що зачепить величезну кількість людей, які коли-небудь були з пов'язані з українським бізнесменом.

Нагадаємо, на початку серпня ФБР провело обшук в офісі ріелторської компанії Optima, яка знаходиться у сфері впливу одіозного олігарха з Дніпра Ігоря Коломойського. До слова, саме цю компанію і підозрюють у причетності до відмивання виведених грошей з "Приватбанку".

Після чого Міністерство юстиції США звинуватило Ігоря Коломойського "в крадіжці мільярдів в банку, яким він колись володів", і в їх відмиванні в США.

Однак, сам олігарх відкидає звинувачення Мін'юсту. За його словами, всі інвестиції були зроблені з власних коштів.

 

Loading...