"Зелені кнопочки" розбіглися по залу і не знають, що роблять, а в країні – катастрофа, – Рабінович

Вадим Рабінович 112.ua

Нардеп застеріг – над країною запроваджений тотальний контроль

Депутати від монобільшості, яких президент назвав "зеленими кнопочками", розбіглися по залу і не знають, що робити, а в країні відбувається катастрофа.

Про це під час брифінгу біля стін Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Перемогти цю тупу "монобільшість" практично неможливо. Вони всі іржуть, як козлики, стрибають. Мені приголомшливо сподобалося, вчора Зеленський назвав їх "зеленими кнопочками". Ось ці "кнопочки" розбіглися по залу, вони не знають, що роблять, а з країною ви бачите, що відбувається. Катастрофа, яку вони проголосували на позачерговій сесії, я думаю, що країна її недостатньо розуміє. Тобто це введення повного тотального контролю над країною. Це ми з вами, як, не знаю, як відпущені з божевільні люди, які ходять, гуляють, але за ними санітари ходять. Ось так за нами ходять інвестняні всілякі. Ми не маємо права у своїй країні більше нічого без дозволу іноземних держав або монополій. Це якесь... Не знаю, такого не було в історії світу, але бачите - "таке є", – заявив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Наших дітей вже зараз кидають у боргову яму, а ми мовчимо: Рабінович закликав відмовитися від виплат по зовнішніх боргах

Нагадаємо, раніше Вадим Рабінович заявляв, що ціна на газ для населення завищена щонайменше у три рази.