"Зелена" влада робить все, щоб завадити ОПЗЖ перемогти на місцевих виборах, - Рабінович

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

За роки незалежності України став сталим вираз "брудні вибори". І нинішні місцеві вибори не стануть винятком.

Про це з парламентської трибуни заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович.

Він наголосив, що навіть питання реєстрації кандидатів показало безпрецедентний рівень фальсифікацій.

"Я вже бачу, якими брудними будуть нинішні "зелені" місцеві вибори, адже тільки реєстрація кандидатів показала безпрецедентний рівень фальсифікацій з використанням адмінресурсу, в тому числі судової системи. Зрозуміло, що у влади одна мета - не допустити до перегонів невигідних кандидатів і в першу чергу не допустити перемоги нашої партії, яка є лідером у більшості регіонів України. Останнього тижня в областях те і робили, що створювали проблеми для "Опозиційної платформи - За життя". Є сотні прикладів. Наведу лише один. У виборчкомі Волноваського району Донецької області було сфальсифіковано реєстраційні документи ОПЗЖ. Цим вже займається поліція. Аналогічну ситуацію з використанням махінацій зафіксовано у Миколаєві, Луганську, Полтаві та інших містах. Я не буду усіх перераховувати через те, що не вистачить часу", - зазначив Рабінович.

Політик підкреслив, що нинішня влада, на відміну від попередньої, у питанні фальсифікацій "пішла найпростішим шляхом".

"Якщо попередня влада вигадувала різноманітні хитрощі, то нинішня пройшла найпростішим шляхом. Її представники підробляють документи, десятки кримінальних справ, фальсифікацій і просто відверта уголовщина - йде все, аби не допустити довиборів кандидатів ОПЗЖ. Панове "зелені", ви вже позбавили права вибору сотні тисяч людей в Луганській та Донецькій областях, геть забувши про те, що вони голосували за вашого президента. Тоді вам це було зручно, а сьогодні ви їх обдурили, як і всю країну. Але вам цього замало. Ви пішли далі і хочете позбавити права голосу людей в інших областях України. Дозвольте запитати: хлопці, що ви творите з країною? Я попереджаю всіх тих, хто порушує закон на місцях: ця зелена влада ненадовго, за свої дії вам доведеться відповідати за законом, і ніхто вам не допоможе. Дорогі виборці, дорогі українці. "Зелені" заявили на всю крану, що мають право на помилку. Але ми не маємо такого права. Сьогодні як ніколи я впевнений: ми зможемо пройти цей важкий шлях до перемоги. Перемога буде за нами!" - резюмував Рабінович.