"Зелена цвіль", яка захопила країну, перейшла до прямих репресій опозиції, – Рабінович про порушення ДБР кримінальної справи проти Медведчука, Рабіновича, Козака, Кузьміна, Плачкової і Колтуновича

Співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У такий спосіб влада вирішила боротися із зростанням рейтингу опозиціонерів, заявив парламентар

"Зелена цвіль", яка захопила країну і знищила все, перейшла до прямих репресій опозиції і хоче її нейтралізувати: ДБР порушило кримінальну справу проти народних депутатів Віктора Медведчука, Вадима Рабіновича, Тараса Козака, Рената Кузьміна, Тетяни Плачкової і Олександра Колтуновича.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Парламентар продемонстрував документ від Державного бюро розслідувань.

"У чому суть питання? У Раду прийшов лист – до 10 вересня негайно відповісти на питання різні щодо Медведчука, Рабіновича, Козака, Колтуновича, Кузьміна і Плачкової. Кримінальну справу порушено, ось номер цієї кримінальної справи... Який злочин скоїв я і мої товариші? Написано: "Вони поїхали в Москву і розмовляли там з депутатами російської Думи про мир". Тому вони вважають, що це – "державна зрада", – сказав нардеп.

"Перед нами зараз вибори місцеві, які багато в чому визначать життя нашої країни. І, знаєте, те, що "зелені" зараз повністю програють і те, що вони йдуть до своєї катастрофи, вони вже знають. Для того, щоб врятувати ситуацію і врятувати свої дупи, вони почали займатися таким: зрослися з радикалами, зрозуміло, - вбивства на вулицях, напади на людей; розстріли, в тому числі з гранатометів, каналів, закриття каналів. Але це нічого. Я вам покажу цікавіше. Тепер, не знаючи, як впоратися з рейтингом нашої партії, який зростає, вони ухвалили інше рішення – вони готують репресії і арешти опозиції", – заявив Вадим Рабінович.

Новини за темою: "Зелені кнопочки" розбіглися по залу і не знають, що роблять, а в країні – катастрофа, – Рабінович

Вадим Рабінович резюмував: "Тобто ось ця "зелена цвіль", яка захопила нашу країну, що знищила вже все, – знаєте, як цвіль, вона ж все живе зжирає! – вони перейшли до прямих репресій".