"Зелена шизофренія": Рабінович прокоментував пропозицію Мін'юсту заборонити партію "Опозиційна платформа - За життя"

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович прокоментував пропозицію Громадської ради при Міністерстві юстиції України щодо заборони діяльності в країні політсили. 

Зокрема, політик зазначив, що блюзнірсько звучить в європейській країні з новим президентом обговорення заборони партії, яка йде другою.

"Я довго не міг прийти до тями, коли це прочитав. Єдине, до чого президент Володимир Зеленський додумався, це закривати партію, яка виконує свої обіцянки і слідує їм. Це навіть не ганьба і не "зашквар", як вони кажуть. Це щось таке, у що ми всі повинні вдуматися", - сказав нардеп.

Він звернувся особисто до Зеленського і заявив, що віджати і заборонити - це було гасло Порошенка і багатьох інших президентів.

"Ви творите таке, що ми ніколи не очікували. Навіть Порошенко собі такого не дозволяв", - уточнив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

Рабінович підкреслив, що якщо забрати всі голоси людей за Зеленського, які голосували за мир на Донбасі, за правову державу, то у президента залишиться нуль.

"Якщо і далі так піде, якщо єдине, що зможе запропонувати президент країні, - це реформи імені Саакашвілі, який пропонує ввести іноземців в усі судові органи. Займіться своїми прямими конституційними обов'язками", - додав опозиційний політик.

Рабінович закликав людей проголосувати проти "зеленої шизофренії" на прийдешніх виборах.

"Найкраще, що може зараз зробити Зеленський, якщо він закриває канали і партії, - це піти. "Зелений режим" - режим в гіршому вигляді", - резюмував політик.

Як повідомлялося, після інциденту "Опозиційна платформа - За життя" вимагає відправити у відставку міністра юстиції і повністю "перезавантажити" Громадську раду при міністерстві.