Зе-команда – абсолютно не ті, хто готовий забезпечити мир в Україні, – Волошин про відставку Фокіна

Народний депутат Олег Волошин Фото з відкритих джерел

Оголюється нагота короля у питаннях досягнення миру, зазначив парламентар

У ситуації з відставкою Вітольда Фокіна з ТКГ можна тішитися тим, що такі поважні люди не будуть прикриттям для влади.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олег Волошин.

"Наша влада не готова і не зважується, як мінімум, рухатися до забезпечення миру. У даному випадку і пан Фокін, і Сивохо, і всі інші – це все були люди, які тією чи іншою мірою мобілізувалися владою під приводом того, що вони повинні допомогти Зеленському забезпечити мир на Донбасі і якийсь компроміс з Москвою. Але оскільки сам Зеленський, очевидно, не готовий до жодного компромісу, то, відповідно, йому не потрібні ці люди", – сказав Олег Волошин.

Парламентар наголосив, що можна тішитися тим, що Вітольд Фокін більше не буде прикриттям для чинної влади.

Новини за темою: Фокіна використали у постановці "Зеленський прагне миру", – Олена Бондаренко

"Понад те, по-своєму, як людина, яка представляє партію, яка послідовно стоїть на позиціях якраз миру через компроміс, ми можемо навіть радіти тому, що гідні люди, такі, як Фокін, не будуть далі прикриттям для Зеленського. Оголюється, дійсно, нагота короля нашого в питаннях досягнення миру. І, слава Богу, українські громадяни напередодні місцевих виборів ще раз побачать, що Зе-команда – абсолютно не ті, хто готовий забезпечити мир в Україні", – наголосив Олег Волошин.

Новини за темою: "Мені це знайоме": Сивохо виступив на захист Фокіна. Відео

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування заслухав звіт заступника голови делегації України в ТКГ Вітольда Фокіна. Як зазначає народний депутат Ренат Кузьмін ("Опозиційна платформа – За життя"), після прямих образ на його адресу депутати проголосували за резолюцію щодо "недопущення зради національних інтересів України".

30 вересня стало відомо, що народні депутати вирішили звернутися до президента Володимира Зеленського з приводу відставки Вітольда Фокіна з посади першого заступника голови делегації України в Тристоронній контактній групі.

Того ж дня президент Володимир Зеленський підписав указ, яким звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації у Тристоронній контактній групі.