live

Здали в ломбард і мамині коштовності, і бабусин кришталь, – Олійник про продаж землі

Новий голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник Дніпропетровська обласна рада

"Ринок землі точно не потрібен сьогодні"

Сьогодні сільське господарство і його виробництво є одним з останніх стратегічних запасів України. Агросектор працює, і найменше, що потрібно було робити, це до нього втручатися та руйнувати.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко. Підсумки дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.

Голова Дніпропетровської обласної ради, коментуючи учорашні події у Верховній Раді та ухвалення після опівночі "земельного" закону, поділився, що у нього не дуже хороші відчуття і від форми, і від суті того, що відбулося.

"Форма взагалі потворна – усі ці нічні речі з масками, з протигазами, з депутатами, які кашляють. Усе це виглядало досить недержавницьки, тому що таке, скажімо так, екстремальне засідання парламенту могло бути тільки для того, щоб реально допомагати країні, державі і суспільству, а не для того, щоб його дезорієнтувати, розбалансувати і внести чергову смуту і політичну, і громадську. Тобто, наприклад, щодо того, що проголосували ринок землі, ми прекрасно знаємо, що це питання дуже спірне. І навіть якщо погодитися з тим, що, наприклад, він потрібен, то точно він не потрібен під дулом пістолета, він точно не потрібен в масках, він точно не потрібен сьогодні, тому що сьогодні сільське господарство і його виробництво є одним з останніх наших стратегічних запасів, стратегічних продуктів, завдяки яким ми могли б з усім світом говорити все-таки не до кінця з приниженої якоїсь позиції", – заявив Святослав Олійник.

Він наголосив, що агросектор працює, і найменше, що потрібно було робити, це до нього втручатися та руйнувати.

Святослав Олійник порівняв відкриття ринку землі із ситуацією, коли алкоголікові дуже кортить випити, проте він не має на це грошей, тож виносить з дому в ломбард останнє – і телевізор, і мамині коштовності, і бабусин кришталь. На його думку, ситуація є просто ганебною. Святослав Олійник переконаний, що учорашні події відіб’ються на рейтингах влади.

Новини за темою: У Раді заблокували підписання закону про ринок землі

Як повідомляли, у ніч на вівторок, 31 березня, народні депутати під час позачергового засідання Верховної Ради України 259 голосами "за" ухвалили закон про відкриття ринку землі – проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10.

Більше на цю тему читайте у статті "Землю на продаж: Які норми нардепи врахували в законі про ринок землі".

Loading...