live

Збиття літака "МАУ": Данілов поїхав до Ірану для обговорення "проблемних питань"

Секретар вшанував пам'ять загиблих в авіакатастрофі українців

Олексій Данілов вшанував пам'ять загиблих українців пресслужба РНБО

У суботу, 15 лютого, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов відправився з робочим візитом до Ірану для обговорення "проблемних питань" розслідування катастрофи літака "МАУ". Про  це повідомляє пресслужба РНБО.
 
Як зазначається, Данілов прибув до Ісламської Республіки на запрошення Секретаря Вищої ради національної безпеки Ісламської Республіки Іран Алі Шамхані. За попередньою інформацію, український політик перебуватиме в Ірані до понеділка 17 лютого включно.
 
Окрім цього, сьогодні, 16 лютого, Олексій Данілов разом із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Ісламській Республіці Іран Сергіем Бурдиляком поклали квіти на місті трагедії українського літака з метою вшанування пам’яті загиблих громадян.
 

 
Нагадаємо, цього тижня міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф заявив, що чорні скриньки літака "МАУ" поки не можуть розшифрувати, але передавати їх іншим країнам ніхто не збирається.
 
Після чого у суботу, 15 лютого, міністри Канади, України, Великобританії, Афганістану та Швеції заявили, що іранська сторона повинна віддати чорні скриньки збитого літака "МАУ", так як самостійно їх розшифрувати держава не здатна.
 
На що глава Міністерства закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф відповів, що Тегеран готовий до співпраці з українською стороною під час розслідування обставин цієї авікатастрофи.
Loading...