Новини » Політика Читать эту новость на русском

Збори суддів КСУ перенесено, триває екстрений розгляд конституційності закону про ринок землі

Конституційний суд України

AFP

Збори мали відбутися 2 листопада об 11:00

Збори суддів Конституційного суду України скасували через екстрений розгляд конституційності закону про ринок землі. Про це пишуть "Українські Новини".

Зокрема, збори мали відбутися 2 листопада об 11:00, однак були раптово перенесені.

За інформацією видання, засідання щодо конституційності закону про ринок землі почалося о 12:00. Проте невідомо, у зв'язку з чим виникла така негайна необхідність у розгляді даного питання.

Новини за темою: У Раді назвали терміни формування нового складу КСУ

Інформацію щодо перенесення зборів суддів також підтвердили на сайті КСУ.

Нагадаємо, народні депутати ухвалили закон про продаж землі – проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів, голосування відбулося 31 березня о 00:42.

Але у Верховній Раді заблокували підписання законопроєкту про ринок землі, прийнятого парламентом у ніч на 31 березня, зареєструвавши постанови про скасування результатів голосування.

Згодом, на позачерговому засіданні 13 квітня народні депутати розблокували підписання законопроєкту про ринок землі. Парламент розглянув і відхилив 13 постанов про скасування закону.

28 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі. Незгодні із цим рішенням нардепи звернулися до КСУ.

Loading...