Збільшення видатків на утримання органів влади у період кризи є неприпустимим, - ОП

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак Фото з відкритих джерел

Єрмак підкреслив, що наразі в ОП найнижча за останні 10 років кількість працівників (419)

Вважаю збільшення видатків на утримання органів влади у період економічної кризи - неприпустимим. Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, передає пресслужба ОП.

"Президент України Володимир Зеленський вимагає від усіх органів влади жорсткої економії. Всі видатки повинні бути добре обґрунтованими та нагально необхідними. Всіх чиновників, хто дозволить собі неадекватні витрати, будуть нещадно звільняти, а кожну підозрілу витрату – ретельно перевіряти", – сказав Єрмак.

За словами керівника ОП, він вже звернувся до Міністерства фінансів та Державного управління справами з проханням знайти рішення для розумного скорочення видатків на забезпечення діяльності Офісу президента.

"Водночас я закликаю урядовців і народних депутатів знайти можливість скоротити інші видатки, без яких ми можемо пройти цю кризу", – додав Єрмак.

Окрім цього, чиновник підкреслив, що наразі в ОП найнижча за останні 10 років кількість працівників (419), однак, у разі неможливості зменшити інші видатки президент готовий піти на 10-відсоткове скорочення працівників Офісу президента.

Новини за темою: Втрачаємо професіоналів: Міністр Марченко пояснив збільшення видатків на чиновників

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що видатки на утримання Офісу президента у проєкті держбюджету 2021 року збільшили у зв’язку з диспропорціями в заробітних платах.

Наразі відомо, що в Україні підняли вартість забезпечення діяльності глави держави та Офісу президента у проєкті державного бюджету на 2021 рік. Зокрема, видатки зросли на майже 40% і тепер коштуватимуть бюджету 1 млрд 269 тис. грн.

Loading...