live

Завтра відбудеться позачергове засідання ВРУ

Володимир Зеленський

Фото: Офіс президента

За словами Зеленського, провалення прийняття законів може призвести до дефолту

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у понеділок, 30 березня, відбудеться позачергове засідання Верховної Ради, на якому депутати можуть ухвалити два важливих закони. Про це йдеться у відеозверненні глави держави, опублікованому 29 березня. 

За словами Зеленського, в України зараз два шляхи - або прийняти два важливих закони і отримати підтримку в розмірі не менше 10 мільярдів доларів, або провалити їх прийняття, що, за оцінкою президента, призведе до занепаду економіки та дефолту.

"Наша країна через короновірус фактично опинилась на роздоріжжі і має два шляхи. Перший – це ухвалення двох життєво-важливих законів. Після чого ми отримаємо підтримку від наших міжнародних фінансових партнерів, у розмірі щонайменше десяти мільярдів доларів. Це потрібно для стабілізації економіки та подолання кризи. Інакше - другий шлях. Це провал цих законів. Після – занепад економіки і навіть загроза дефолту", - наголосив президент. 

Нагадаємо, у п'ятницю, 27 березня, президент України Володимир Зеленський після засідання фракції "Слуга народу" заявив, що питання реструктуризації зовнішнього боргу України обговорювалось з Міжнародним валютним фондом (МВФ). 

 

Loading...