Разумков анонсував ще одне позачергове засідання Ради

Спікер ВРУ Дмитро Разумков

Фото з відкритих джерел

За його проведення виступили 158 народних обранців

Верховна Рада України проведе ще одне позачергове засідання цього тижня. Воно відбудеться у вівторок, 14 липня, о 15:00. Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков на засіданні Погоджувальної ради, яке транслював телеканал ZIK.

"Станом на сьогодні підготовлене або буде підготовлене ще одне розпорядження голови ВРУ про скликання позачергового засідання ВРУ завтра в 15, якщо я не помиляюся, на вимогу 158 народних депутатів України. Перелік питань також визначений і незабаром буде доведений до народних депутатів", - сказав голова Верховної Ради. 

Також він зазначив, що тривалий розгляд закону про гральний бізнес заблокував ряд не менш важливих питань, однак сподівається, що останній тиждень третьої сесії депутатів ІХ скликання буде ефективним. 

"Це крайній тиждень третьої сесії ВРУ IX скликання. Я сподіваюсь, він буде достатньо ефективним, попри те, що буде дуже напруженим. У нас є деяке блокування роботи за рахунок того, що вже другий тиждень на розгляді парламенту знаходиться закон про так званий гральний бізнес, і багато законопроєктів стоять у черзі на розгляд та, сподіваюсь, ухвалення ВРУ. Однак, я думаю, це не завадить нам як ВРУ трохи попрацювати понаднормово у режимі позачергових засідань ВРУ. Перше відбудеться сьогодні, о другій годині дня.

Багато важливих питань, деякі, мабуть, і дискусійні… На цьому позачерговому засіданні будуть розглядатися питання про призначення позачергових місцевих виборів у жовтні 2020 року, і зміни до державного бюджету щодо виділення коштів на проведення чергових місцевих виборів. Так само багато інших законопроєктів", - додав Дмитро Разумков.

Новини за темою: Разумков назвав, хто контролюватиме видачу ліцензій закладам грального бізнесу

Раніше ми повідомляли щодо порядку денного позачергового засідання Верховної Ради 13 липня

Loading...