Затримання бойовиків під Мінськом: Лукашенко вимагає від Росії пояснень

Президент Білорусі Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

Також він назвав затримання бойовиків надзвичайною подією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на нараді з членами Ради безпеки зажадав звернутися до Москви з приводу затримання бойовиків під Мінськом. Про це він повідомив під час наради.

"Я дивлюся на реакцію росіян. Вони вже виправдовуються, говорять, що мало не ми їх самі сюди завезли. Ясно, треба ж якось виправдати свої брудні наміри. Тому дуже просив би, щоб в цій ситуації і з цим фактом було все гранично відверто і чесно.

Якщо це російські громадяни, а я так розумію, їх допитали, якщо це росіяни, значить, треба звернутися негайно до відповідних структур Російської Федерації, щоб вони пояснили, що відбувається", - сказав він.

Він так само звернувся до російських ЗМІ, щоб ті "не гнали пургу".

Раніше повідомлялося, що вночі 29 липня у Білорусі затримали 32 "бойовиків іноземної військової компанії". Однак інші деталі події не розкривалися.

Згодом стало відомо, що співробітники правоохоронних органів Білорусі вночі під Мінськом затримали 32 бойовиків іноземної приватної військової компанії Вагнера, ще одна людина була виявлена і затримана на півдні країни. Їхні імена та інші данні також встановлені.

Loading...