Засідання ВРУ 20 жовтня не буде, – Дубінський про бюджетний процес

Фото з відкритих джерел

Парламентар спрогнозував, коли Рада зможе розпочати роботу над проєктом бюджету

Пленарного засідання ВРУ 20 жовтня не буде, не відбудеться воно і до 25 жовтня, а після цієї дати ще тиждень усі займатимуться місцевими виборами.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

"Сьогодні збирається бюджетний комітет парламенту, в якого немає кворуму, і він не може розглянути проєкт бюджету на 2021 рік. А чому? Тому що голосів немає. Дивіться, як я бачу логіку подій. Сьогодні має зібратися бюджетний комітет, проголосувати за бюджет 2021 року, і за бюджетним кодексом, за два дні депутатам повинні надати відповідні документи до голосування. Тобто сьогодні голосують бюджет в комітеті. 20-го збирається Рада, через два дні голосує його в залі парламенту. Сьогодні засідання не відбудеться, а 21 і 22 фракція "слуги народу" їде на Донбас ознайомитися з передовою. Ні 21, ні 22 засідання комітету не буде, як ви розумієте, і парламентського теж. Відповідно, тільки 23-го "слуги народу" повернуться. 24 – вихідний, 25 – вибори, а потім тиждень ми будемо з вами займатися виборами", – зазначив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Офіційно: Зеленський звернеться з посланням до народних депутатів 20 жовтня

Парламентар переконаний, що пленарного засідання ВРУ 20 жовтня не буде, не відбудеться воно і до 25 жовтня.

"З 25 до 4 листопада будуть результати виборів, боротьба в комісіях, депутати будуть задіяні на округах, мажоритарники. І, може бути, 5 листопада, дай Бог, ми перейдемо до ситуації, коли ми зможемо провести засідання бюджетного комітету спочатку, а потім – парламенту", – спрогнозував Олександр Дубінський.

Нардеп зазначив, що у партійному чаті хтось із колег сьогодні зазначав, що 20 жовтня замість засідання щодо бюджету парламент просто розпустять, проте Олександр Дубінський сумнівається у такому розвитку подій.

Раніше повідомляли, що міністр фінансів Сергій Марченко презентував у Верховній Раді держбюджет на 2021 рік, назвавши його "бюджетом можливостей".

Нагадаємо, через велику кількість хворих нардепів пленарні засідання ВРУ скасували до 20 жовтня.

Loading...