live

Засідання ТКГ у Мінську: Стало відомо, про що домовилися сторони

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак і заступник керівника Адміністрації Президента Російської Федерації Дмитро Козак Фото з відкритих джерел

Тепер сторони мають представити в ТКГ остаточно узгоджені списки осіб, що підлягають процедурі взаємного звільнення

У Мінську відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, на якому були присутні керівник Офісу президента України Андрій Єрмак і заступник керівника Адміністрації Президента РФ Дмитро Козак.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Як зазначається, за результатами зустрічі сторони досягли домовленостей щодо питання обміну утримуваними особами.

Зокрема, було погоджено представити в ТКГ перелік осіб, що підлягають взаємному звільненню і завершити звільнення у найкоротший термін.

Також мова йшла про те, щоб представити в ТКГ остаточно узгоджені списки осіб, що підлягають процедурі взаємного звільнення, включно з підсумками верифікації, проведеної Міжнародним комітетом Червоного Хреста, з безумовним і безперешкодним доступом представників МКЧХ до визначених осіб на територіях України та ОРДЛО.

Крім вище зазначеного сторони домовилися про: питання розведення сил і засобів, питання одночасного відкриття КПВВ у населеному пункті Золоте і населеному пункті Щастя та про питання запровадження Консультативної ради.

Новини за темою: Зеленський призначив очільника Міноборони: Єрмак реалізовує проєкт примирення України з РФ на Донбасі?

"Підписати Рішення Тристоронньої контактної групи щодо запровадження Консультативної ради в складі політичної підгрупи ТКГ після консультацій з представниками ОБСЄ, Французької Республіки та Федеративної Республіки Німеччина щодо виконання домовленостей, досягнутих під час саміту в Нормандському форматі", - говориться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Андрій Єрмак планує у Мінську обговорити обмін утримуваними із заступником адміністрації президента Росії Дмитром Козаком.

Новини за темою: Україна в ТКГ закликала захистити Донбас від коронавірусу

До цього зазначалося, що українська сторона в Мінську передала список з понад 200 прізвищ для майбутнього взаємного звільнення утримуваних осіб.