Засідання ТКГ можуть перенести через протести в Білорусі, – Кравчук

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Україна може звернутися по допомогу до Швеції

Засідання Тристоронньої контактної групи може бути проведено на іншому майданчику, якщо протести у Білорусі не дозволять провести їх у Мінську. Про це голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук повідомив в інтерв'ю "Українському радіо". 

"Білорусь участі в тристоронній групі не бере. Якщо раптом не буде такої можливості проводити там зустрічі, то ми тоді і будемо шукати інше місце", – зазначив Кравчук.

Зокрема, політик нагадав, що до Мінських угод були Женевські. Тому Україна може звернутися за допомогою до Швеції. 

Новини за темою: Кравчук назвав чотири варіанти припинення вогню на Донбасі

"Спочатку були не Мінські Угоди. Спочатку була Женева. Можна взяти зовсім нейтральну державу, та ж Швеція. Можемо їх попросити. Це можливо", – додав він. 

Нагадаємо, протести у Білорусі, які спалахнули у зв'язку з результатами президентських виборів, тривають більше ніж 4 дні. Так, обурені жителі країни вийшли на вулиці одразу в декількох містах, серед яких Мінськ, Ліда, Барановичі, Брест, Гродно, Жодино, Жлобин, Пінськ, Кобрин тощо. 

Так, за минулу добу, 12 серпня, під час акцій протесту в Білорусі правоохоронці затримали приблизно 700 осіб, а загальна кількість затриманих перевищила 6,7 тисячі.  

Loading...