Зарплати урядовців залишаться обмеженими розміром п'яти середніх зарплат, - Шмигаль

Глава уряду України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Він заявив, що це принципова позиція уряду

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що він та міністри уряду залишаються під дією постанови щодо обмеження заробітних плат не більше ніж п'ять середніх зарплат по країні. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Хочу наголосити: з прийняттям рішення Конституційним судом щодо заробітних плат чиновників і державних службовців Кабінет міністрів і я особисто залишаємося під дією постанови №304, в якій заробітні плати міністрів обмежені розміром не більше 5 середніх заробітних плат в Україні", - написав прем'єр і наголосив, що це принципова позиція уряду.

Новини за темою: Уряд закладе у Держбюджет-2021 понад 155 млрд гривень на підвищення зарплат, - прем'єр-міністр

Нагадаємо, наприкінці березня Кабінет міністрів України запропонував удвічі зменшити розмір заробітної платні для чиновників, які отримують понад 10 "мінімалок". Це потрібно було для боротьби з COVID-19.

Після чого, 13 квітня, нардепи ухвалили зміни до держбюджету, якими на період карантину визначили граничну суму зарплат чиновників і суддів у 10 мінімальних заробітних плат.

Згодом уряд прийняв рішення щодо обмеження розміру заробітної плати керівників виконавчих органів та членів наглядових рад державних компаній.

Минулого тижня Кабінет міністрів України зняв карантинне обмеження зарплат у 47 тис. грн для членів правління та наглядових рад Ощадбанку, ПриватБанку та Укрексімбанку.

 

 

Loading...