Зараз потрібно мобілізувати весь ресурс і весь бюджет, – Королевська про протидію епідемії коронавірусу

Королевська Наталія

Нині слід проводити дуже збалансовану політику, каже народна депутатка

В умовах протидії коронавірусу в Україні слід проводити дуже збалансовану політику соціального захисту людей, підтримки економічного блоку та захисту здоров’я людей.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Народна депутатка зазначила, що "Опозиційна платформа – За життя" уже 10 днів вимагає від влади чіткого розуміння антикризових кроків. З її слів, нинішня ситуація – це не час для того, щоб ухвалювати рішення за зачиненими дверима, натомість слід об’єднати зусилля, щоб вийти із кризи.

Наталія Королевська наголосила, що карантин, різні обмеження та заборони слід запроваджувати розумно, адже Україна – найбідніша країна Європи. У людей, каже вона, гроші є в кого на три дні, у кого – на тиждень, а соціологічні дослідження свідчать, що 65% українців не проживуть місяць на ті кошти, які у них залишились. Тому, акцентує Наталія Королевська, нині слід проводити дуже збалансовану політику соціального захисту людей, підтримки економічного блоку та, безумовно, захисту здоров’я людей.

Новини за темою: Шмигаль хоче перевести Кабмін на дистанційну роботу під час епідемії коронавірусу

"На це потрібно мобілізувати всі ресурси. Ми вимагали що зробити: взяти всі гроші, які сьогодні йдуть не на три головні цілі – захист здоров'я людей, підтримка медицини і медичних працівників, перша мета, друга мета і завдання – це підтримка людей, які потребують соціальної допомоги...; і третій напрямок – це підтримка самозайнятих людей, підприємців, бізнесу та національного виробника. Ось все, якщо хоч одна копійка з бюджету витрачається не на цей напрямок, сьогодні не має права бути витрачена… У чому зараз велика загроза – у тому, що у нас за березень бюджет виконується тільки на 60%, а розуміємо, що квітень буде ще складнішим. Тому зараз потрібно мобілізувати весь ресурс і весь бюджет", – заявила Наталія Королевська.

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня. Таке рішення ухвалили під час засідання Кабінету міністрів України сьогодні, 25 березня.

Кабінет міністрів схвалив виділення житлових субсидій категорії громадян, які втратили роботу через запровадження карантину.

Як повідомляли, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.