live

Заради безпеки мільйонів - ми підемо на незручності для кількох тисяч: МВС більше не даватиме згоду на чартер

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков Сергій Долженко/ТАСС

Деякі українці скористались чартером для поїздки на Балі для відпочинку

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що МВС не дасть більше згоди ні на один авіаційний чартер. Про це він написав у своєму Facebook.

“Людей шкода, вони втомилися, прикордонників шкода - на них зганяють злість, поліцейські і нацгвардійці намагаються заспокоїти голосом розуму і поясненнями. В готелі Козацький ідіоти-організатори прийому відключили опалення. Включаємо”, - написав він.

Також, за словами Авакова, деякі українці попри заклики Зеленського літали чартерним рейсом на Балі.

“Замовляю в прикордонній табличку-аналітику, до ночі отримую - і... хочеться матюкатися. І ось чому:

13-го березня президент Зеленський звернувся до українців повернутися в країну, в зв'язку з епідемією. А тут дивлюся - кожен третій, що повернувся вчора на цьому скандальному спеціально організованому рейсі, полетіли з країни на Балі 13, 14, 15 березня.

Тобто наплювали на попередження та прохання повернутися (не їхати). У світі бушує пандемія, а вони вирішили через півсвіту у відпустку злітати - погуляли, пляж, газ-квас, сходили в СПА, ресторани, побули пару тижнів на курорті і вимагають їх повертати!”, - відреагував міністр.

Відтак, МВС більше не надаватиме згоду на чартер. Хіба лише за рідкісним вийнятком.

“МВС не дасть більше згоди ні на один авіаційний чартер. Пасажирське авіасполучення - закрито. Винятки будуть рідкісні і тільки окремим рішенням - зі 100% обсервацією під контролем санітарних лікарів з подальшим тестом ПЛР. Тільки так - і не потрібно прокльонів, що мені надсилають з-за кордону - заради безпеки мільйонів - ми підемо на незручності для кількох тисяч. Крапка”, - додав Аваков.

Раніше повідомлялося, що кілька людей, поміщених на обсервацію в готель "Козацький" у Києві, втекли.

 

Loading...