Запрошення на святкування 9 травня в Москві не приходило, - Пристайко

Вадим Пристайко. Фото kmu.gov.ua

За словами міністра, Україна б не все одно не святкувала його, але треба рухатися у бік вибачень одне одного щодо подій цього дня

Міністерство закордонних справ України не отримувало запрошення від Росії стосовно участі у святкуванні з нагоди 75-річчя "Великої Перемоги" в Москві 9 травня.

Про це сказав очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю телеканалу "Україна 24"

"Запрошення не приходило. Це перше. Воно, звичайно, прийде дипломатичними каналами. Нам не надходило. Ми би передали президенту Зеленському, якби воно надійшло", - зазначив він.

Новини за темою: Пристайко: Нормандська зустріч може відбутися трохи пізніше квітня

Пристайко зауважив, що позиція України залишається незмінною і святкувати 9 травня не збираються.

На його думку, Україна готова зрозуміти причини трагедії і спробувати вибачити один одного, як це зробив європейський континент.

"Наша позиція залишається такою, якою вона є: ні, ми не збираємося святкувати 9 травня. Ми як весь європейський континент через 75 років готові зрозуміти, чому сталася ця трагедія, готові один одного вибачити. Ми вважаємо, що саме у цю сторону має йти святкування", - додав Пристайко.

Новини за темою: Пристайко в ООН: Окуповані Донбас та Крим стали територією страху й терору

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пристайко заявив про готовність піти у відставку, але додав, що останнє слово буде за президентом Зеленським.

Loading...