Замовники і організатори понесуть відповідальність щодо подій у Нових Санжарах, - Зеленський

Володимир Зеленський у ході безпекової конференції в Мюнхені Фото: Офіс президента

Глава держави стверджує, що дехто свідомо та навмисно сіяв серед людей паніку

Президент України Володимир Зеленський заявив, що замовники і організатори протестів у Нових Санжарах понесуть відповідальність. Про це він сказав у своєму відеозверненні, опублікованому у Telegram-каналі.

Глава держави стверджує, що дехто свідомо та навмисно сіяв серед людей паніку, і за це вони понесуть відповідальність. 

"Я розумію, що у деяких мешканців виникли занепокоєння. Але ми знаємо, що дехто свідомо та навмисно сіяв серед людей паніку. А потім підбурював до цього дикунства. Замовники та організатори понесуть відповідальність. Я радий, що не лише правоохоронні органи, а й саме суспільство почало детально розбиратись у вчорашній ситуації. Усі фото та телекамери зафіксували обличчя багатьох людей, які організували масові безпорядки", - зазначив український лідер.

Нагадаємо, напередодні ввечері колона із каретами швидкої допомоги та автомобілями поліцейських та автобусами ДСНС, що перевозили евакуйованих із Китаю громадян України та іноземців, приїхала у Нові Санжари

Водночас, аби потрапити до медичного центру, колоні довелося проїжджати повз людей, які протестували на дорозі. Люди, які перебували в автобусах, були налякані, адже у них кидали камінням та бруківкою.

Поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень за підсумками сутичок у Нових Санжарах.

Loading...