Замість Труханова у дебатах з Червоненком участь взяв "двійник"

Геннадій Труханов не з'явився на дебати, тому кандидат у мери Одеси від "Нашого краю" Євген Червоненко біля стадіону "Чорноморець" провів дебати з картонним опонентом. Про це повідомляє сайт партії.

За даними пресслужби, Труханов не тільки не прийшов на стадіон, а й неофіційними каналами заборонив проведення будь-яких заходів на "Чорноморці", прикриваючись карантинними заходами.

"Не сумнівався, що саме так і буде. Мені подзвонили з дирекції стадіону та сказали, що отримали жорстку заборону з мерії проводити тут будь-які заходи. Раптом злякалися коронавірусу. Раптом відчули соціальну відповідальність. Коли проводили концерт на день міста, де в обличчя один одному дихали десятки тисяч людей – не боялися. А тут – страх! Але чи точно перед ковідом? – заявив Євген Червоненко і звернувся до картонної фігури Геннадія Труханова, яку принесли до стадіону. – Гено, ти чого злякався, чому ти не прийшов? У цивілізованому світі передвиборні дебати – це показник того, чи готовий політик відповідати за свої слова і чи є йому взагалі, що сказати народу".

Виступаючи перед одеситам, які прийшли до стадіону "Чорноморець", Євген Червоненко заявив, що після обрання на посаду мера Одеси має намір сформувати команду професіоналів, не враховуючи партійну приналежність, які будуть готові працювати на благо міста і одеситів.

Програмними пунктами Євгена Червоненка на виборах мера Одеси є припинення практики хаотичної забудови міста, розробка і впровадження системної програми розвитку міської інфраструктури, реалізація якої дозволить позбутися обридлих всім одеситам автомобільних заторів, забезпечення містян сучасної якісною медициною та освітою. Крім того, кандидат у мери Одеси має намір використовувати потенціал міста як туристичного центру та логістичного хабу.

Loading...