Замість того, щоб переглянути, чому все не працює, у нас ідея-фікс – взяти кредит, – Бужанський

Макс Бужанський Фото з відкритих джерел

"З такими намірами дорога прокладена до пекла"

Замість того, щоби переглянути внутрішній резерв, щоб переглянути, де у нас що тече, у нас раптом з’являється ідея-фікс – давайте візьмемо кредит. Ми то візьмемо, але нам дадуть вже зовсім не ті цифри, про які говорили раніше, а умови залишаться ті самі.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуги народу") Максим Бужанський.

Коментуючи прийняття Верховною Радою закону про банки, Макс Бужанський наголосив: народні депутати, порушуючи Конституцію, прокладають Україні дорогу в пекло.

"От зараз ми беремо кредит. Виявиться, що він не рятує, закінчився кредит. От цей кредит закінчиться так само, як закінчився попередній. І що тоді закладемо? Душу?  Ми раптом зауважили, що суди у нашій державі зайві, вони не потрібні взагалі, що нам зручно з кожним законом конкретну ситуацію розвертати різним боком. Але це не вихід із ситуації, це не вихід з положення. Замість того, щоби переглянути внутрішній резерв, щоб переглянути, де у нас що тече, чому нічого не працює, тут математика потрібна, замість цього у нас раптом з'являється ідея-фікс – давайте візьмемо кредит. Ми то візьмемо. Але нам дадуть вже зовсім не ті цифри, про які говорили раніше, проте умови залишилися такі самі", – заявив Максим Бужанський й додав, що це зовсім несправедливий підхід.

Новини за темою: Закон про банки – це нахабне і тупе порушення Конституції, – Рабінович

За словами Бужанського, парламент не має права приймати закони, які порушують Конституцію. Навіть, незважаючи на те, яка би блага ціль ними не керувала.

"А з такими намірами дорога прокладена до пекла. Хто тоді буде дотримуватися законів, якщо парламент подає приклади його не дотримуватися? Це абсурд!" – прокоментував народний депутат Бужанський.

Новини за темою: Закон про банки виводить Нацбанк з підлеглості судової системи України, – Володимир Кацман

Нагадаємо, Верховна Рада України у другому читанні прийняла законопроєкт №2571-д "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності". Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні парламенту, яке відбулося 13 травня.

Згідно з повідомленням, за документ проголосували 270 депутатів Верховної Ради.

Як відомо, відповідний законопроєкт є однією з попередніх умов для нової програми співпраці України з МВФ.

Loading...