Замінили грузинів "соросятами": Бондаренко пояснила, чому зникли іноземці із влади

Олена Бондаренко Фото - скріншот

Бо підготували новеньких "соросят", каже колишня народна депутатка

Грузинів, які прийшли до влади в Україні після Майдану, замінили підготовленими новими "соросятами".

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка V-VII скликань Олена Бондаренко.

Олена Бондаренко поцікавилася, як можна говорити про суверенність держави, якщо навіть тарифи у нашій країні контролює Міжнародний валютний фонд. Вона нагадала, що вимога відкрити ринок землі також прописана у меморандумі з МВФ. Окрім того, каже вона, Україні нав’язали низку структур для боротьби з корупцією, на які держава витрачає великі суми з бюджету, як-от: НАБУ, САП, Вищий антикорупційний суд.

Олена Бондаренко також звернула увагу на те, що генеральним прокурором України є Руслан Рябошапка, вся родина якого – громадяни Франції, вони там живуть. Вона переконана, що пан Рябошапка – несамостійна людина, коло його інтересів знаходиться у Франції. З її слів, Олексій Гончарук зміг стати керівником уряду тільки тому, що "протиснули", і більшість міністрів, говорить вона, такі ж.

Олена Бондаренко нагадала про "грузинський десант", який після Майдану опинився на керівних посадах в Україні.

"Їх набігла просто зграя. Знаєте чому? Не встигли підготувати керованих українців, тому терміново були викликані на допомогу грузини, які давно працювали з Держдепом. І тільки коли підготували новеньких "соросят" тут, замінили грузинів "соросятами", – заявила Олена Бондаренко та додала, що є плани продовжувати готувати так званих соросят.

Новини за темою: ГПУ визнала співпрацю з фондом Сороса, - ЗМІ

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський заявив, що ніколи не зустрічався із американським фінансистом-мільярдером Джорджем Соросом і не відчуває якогось його впливу на Україну.

Читайте також: "Громадські активісти почали боротьбу з руйнівним впливом мільярдера Сороса".

Loading...