Заміна на політичній арені? – Шуфрич не виключає, що Сенцов очолить партію

Нестор Шуфрич

Говорять, що Сенцова готують на заміну "Голосу" та Святослава Вакарчука, каже нардеп

Не виключено, що в Україні створять ще один політичний проєкт  за участю режисера Олега Сенцова.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Нестор Шуфрич.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася у гостя програми, чи український режисер і колишній в'язень Кремля Олег Сенцов може очолити нову політичну силу з огляду на те, що нині Сенцов відвідує різні заходи, що так чи інакше пов’язані з бізнесменом Віктором Пінчуком.

"Я можу припустити, що це буде ще один політичний проєкт. Зрозуміло, що він буде підтримуватися і відповідною медіагрупою, і відповідною родиною. З іншого боку, дійсно, говорять, що його готують на заміну "Голосу" і Святослава Вакарчука. У принципі, це їхня справа, це їхнє право, врешті-решт, але для того є ви, щоб розказати, who is who in Ukrainian politics, тобто, хто є хто в українській політиці", – зазначив Нестор Шуфрич.

Новини за темою: Сенцов прогнозує замороження збройного конфлікту на Донбасі

Як повідомляли, український режисер і колишній в'язень Кремля Олег Сенцов заявив, що не має планів щодо президентства і хоче займатися громадською роботою.

Олег Сенцов також заявляв, що наразі не хоче займатися політичною діяльністю.

Додамо, наприкінці січня Олег Сенцов зустрівся з помічником держсекретаря Майка Помпео та провів кілька зустрічей та заходів у Вашингтоні.

Loading...