Замах на розкрадання бюджетних коштів: Мера Миколаєва Сенкевича викликають на допит в поліцію через заяву депутата Невінчаного

Олександр Сенкевич. Фото: nikvesti.com

Миколаївського міського голову Олександра Сенкевича викликають на допит в поліцію з приводу можливого розкрадання бюджетних коштів на підставі звернення депутата обласної ради Максима Невінчаного. 

Про це він заявив у четвер, 13 серпня, в коментарі "НикВести".

Сенкевич зазначив, що питання стосується нещодавно прийнятої міською радою так званої транспортної стратегії.

Нагадаємо, в четвер, 23 липня, депутати Миколаївської міської ради внесли зміни в програму соціально-економічного розвитку, що містить будівництво тунелю, об'їзної дороги та Новозаводської в бетоні на загальну суму в 556 млн гривень.

Потім Максим Невінчаний звернувся до представників правоохоронних органів, народних депутатів України, а також до голови Миколаївської державної адміністрації Олександра Стадника, підозрюючи, що в рамках реалізації "транспортної стратегії" Миколаєва можуть бути розкрадені бюджетні кошти.

При цьому Олександр Сєнкевич заявив, що вважає смішною дану заяву. 

"За зверненням депутата обласної ради Невінчаного, який взагалі не розуміє, що таке бюджетний процес, що таке програма соцекономрозвитку, що таке бюджетне виділення коштів. На його сором, за чотири з половиною роки роботи депутатом він цього не вивчив. Він написав у поліцію, що є якась транспортна стратегія. І мене найближчим часом викликають на допит з цього питання - замах на розкрадання бюджетних коштів", - сказав він. 

Відмітимо, що раніше Невінчаний закликав мера Сенкевича до публічного обговорення транспортної стратегії Миколаєва і викрив його у спотворенні фактів.

Також Невінчаний представив своє бачення транспортної стратегії для міста Миколаєва. Пізніше свою транспортну стратегію представив і Олександр Сенкевич.

Варто відзначити, що Невінчаний раніше випустив ролик, в якому розкрив недоліки в стратегії міського голови Миколаєва.