live

Залишки освітньої субвенції Кабмін направить на протипожежні заходи в школах

Цьогорічна субвенція на розвиток Нової української школи зросла на 17%

Засідання Кабінету міністрів України Фото - kmu.gov.ua

Кабінет міністрів ухвалив постанову, що встановила пожежну безпеку у школах одним із пріоритетів для використання залишків освітньої субвенції. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

"Цим рішенням наш уряд акцентує увагу, що пожежна безпека шкіл має бути одним із пріоритетів для місцевої влади. Адже вона напряму стосується безпеки учнів, учителів та усіх, хто знаходиться у закладах. Наше рішення дає можливість використовувати більше ресурсу на протипожежні заходи та підвищувати їхню ефективність", – зазначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Зокрема, серед пріоритетів для закупівель за залишки освітньої субвенції також:

  • придбання шкільних автобусів,
  • оновлення навчальної та матеріально-технічної бази,
  • придбання підручників і посібників (у тому числі електронних),
  • оснащення закладів освіти засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп'ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання,
  • підключення закладів освіти до інтернету,
  • будівництво, реконструкція, капітальний та поточний ремонт туалетних приміщень.

Як зазначається, станом на 1 січня 2020 року вільні залишки освітньої субвенції становлять 3 млрд 355 млн 866,3 тис гривень.

Нагадаємо, на засіданні Кабінету міністрів було ухвалено рішення про призначення 705 вчителям початкової школи, які успішно пройшли сертифікацію, 20% доплати до заробітної плати. 

Loading...