Закон про референдум не буде можливим для реалізації, – Надія Савченко

Надія Савченко Скріншот із відео

Для того, щоб провести референдум, необхідний реальний перепис населення, наголосила колишня народна депутатка

Для проведення референдуму потрібно провести реальний, а не фейковий перепис населення. Тому, навіть якщо закон про референдум буде ухвалений, запустять його щонайменше за кілька років.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка VIII скликання Надія Савченко.

Гостя ток-шоу зауважила, що закон про референдум, якщо його ухвалять, не буде можливим для реалізації. Вона переконана, що така ініціатива швидко не запрацює.

"І найголовніше – дивлячись як: якщо у нас буде через Інтернет за лайками, то ми розуміємо, що все буде сфальсифіковано; якщо це буде через бюлетені, як на виборах, то тоді вже у наших силах все це контролювати хоч якось на місцях. Але поки не буде змінена політична система, наша країна нікуди не виїде", – переконана Надія Савченко.

Гостя студії додала: "Я вважаю, що навіть якщо вони ухвалять зараз закон про референдум, вони не захочуть його запускати раніше 2024 року. Чому? По-перше, для референдуму потрібен перепис населення. Не фейковий, а реальний перепис населення. Тому, я думаю, що вони, скоріш за все, пограються з цим і скажуть, що нам ще раз треба перепис населення, а тільки потім – референдум".

Новини за темою: До Ради подадуть законопроєкт щодо можливості скасовувати закони на референдумі

Надія Савченко, реагуючи на ремарку, що на перепис населення немає коштів, зауважила, що і референдуму не буде, бо і для його проведення фінансів немає.

Як повідомляли, на початку цього року робоча група Верховної Ради з питань розробки законопроєктів у сфері народовладдя затвердила кінцевий варіант законопроєкту "Про всеукраїнський референдум".

Нагадаємо, 16 травня голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявляв, що парламент може розглянути законопроєкт про референдум за декілька тижнів.

Додамо, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук назвав умови для проведення всеукраїнського референдуму. Серед них – участь 3 млн громадян та залучення не менш як двох третин областей.

Loading...