live

Закон про продаж землі після вимог МВФ перейшов у незаконну площину, – Кацман

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Відбувся політичний тиск, адже парламент змушували ухвалювати рішення на догоду МВФ, каже експерт

Розгляд закону про продаж української землі відбувався у законній площині, проте після вимоги Міжнародного валютного фонду відразу потрапив у незаконне поле.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт нагадав, що президент під час виступу у Верховній Раді України назвав вимоги Міжнародного валютного фонду – ухвалення закону про землю та закону про банківську діяльність.

"Закон про землю, точніше, про продаж української землі, не повинен був ставитися в цей день на сесії, понад те, на позачерговій сесії, з тієї простої причини, що він розглядався вже на поточній сесії, на звичайній сесії. Розглядався майже два з половиною місяці. Там багато всіляких перипетій було напередодні, але він йшов в законному полі, а потрапив відразу після вимоги МВФ в незаконне поле", – заявив Володимир Кацман.

Експерт дивується, як комерційна структура, по суті, кредитна спілка могла викрутити руки нашій незалежній державі. На його думку, відбувся політичний тиск, адже Верховну Раду змушували ухвалювати певні рішення на догоду МВФ.

Новини за темою: Шарій про продаж землі: Рейтингу у "слуг народу" просто не буде, бо це була натуральна зрада

Як повідомляли, у ніч на вівторок, 31 березня, Верховна Рада України ухвалила закон про відкриття ринку землі. Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів.

Читайте також: "Досвід світу в продажу земель: Де найдорожчі угіддя у Європі і як там працює ринок землі".