Закон про гральний бізнес не може бути реалізований, - НАЗК

Фото з відкритих джерел

У відомстві сподіваються, що президент ініціює зміни до закону

Закон "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" створить корупційні ризики і не може бути реалізований. Про це йдеться у заяві Національного агентства з питань запобігання корупції.

У відомстві стверджують, що документ містить корупційні ризики і фактично не може бути реалізований, бо його положення суперечать одне одному. Так, в його тексті наявні два взаємовиключних положення:

  • в одному положенні йдеться про те, що кандидатури для призначення на посади голови та членів Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей на розгляд Кабінету міністрів вносить прем’єр-міністр;
  • інше положення визначає, що відповідні кандидатури на розгляд Кабінету міністрів вносяться Комісією з питань вищого корпусу державної служби за результатами проведення конкурсу.

"Впровадження закону в такій редакції призведе до появи корупційних схем під час отримання дозвільних документів, зробить неможливою чесну конкуренцію і прозорі правила діяльності у сфері азартних ігор", - йдеться в заяві.

У відомстві сподіваються, що президент ініціює зміни, які дозволять усунути вказані корупційні ризики та зробити закон можливим для виконання.

Новини за темою: Гетманцев пояснив, чому гральний бізнес звільнили від податків на 4 роки

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор".

Loading...