Закон про банки – це нахабне і тупе порушення Конституції, – Рабінович

Вадим Рабінович

Парламентар переконаний, що Конституційний суд скасує це рішення

Немає жодної країни у світі, яка проголосувала б за закон, який ставить якусь іноземну організацію над законами.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

Парламентар прокоментував ухвалення закону про банківську діяльність.

"Жодної країни в світі, я це стверджую, немає жодної країни в світі, яка проголосувала за закон, який ставить якусь іноземну організацію над законами України. Цим порушено статтю Конституції України, де написано, що всі суперечки повинні вирішуватися в українських судах", – заявив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Закон про банки виводить Нацбанк з підлеглості судової системи України, – Володимир Кацман

Парламентар наголосив: "Я абсолютно впевнений в тому, що Конституційний суд скасує це рішення, інакше він не Конституційний суд, тому що там просто нахабне, тупе порушення Конституції".

Нагадаємо, Верховна Рада України 13 травня у другому читанні ухвалила законопроєкт №2571-д "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності".

За документ проголосували 270 депутатів Верховної Ради. Як відомо, законопроєкт є однією з попередніх умов для нової програми співпраці України з МВФ.

У Верховній Раді України відразу ж заблокували підписання так званого антиколомойського закону.