Закон про амністію: Нардеп Качний заявив про необхідність оцінки КСУ

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний

фото- з відкритих джерел

Слідчі повинні дати суспільству відповіді на всі питання, каже нардеп

Конституційний суд України має розглянути конституційне подання "Опозиційної платформи – За життя" та дати конституційну оцінку закону про амністію.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний.

"Конституційний суд України має розглянути конституційне подання "Опозиційної платформи – За життя" у плані того, що потрібно дати конституційну оцінку усім тим змінам законодавства, яке ми сьогодні називаємо законом про амністію, а там амністії немає зовсім, тому що юридичний термін "амністія" вступає у силу після того, як був обвинувачувальний вирок суду. А суду не було, обвинувачувального вироку не було, а назвали це все просто "амністія", – сказав Олександр Качний.

Нардеп додав, що Конституційний суд України має розглянути цей закон та дати свою оцінку.

"Після цього ми повинні, як народні депутати повинні, вирок КСУ втілити у життя, змінити законодавство і надати можливість слідчим органам, дати можливість слідчим органам дати відповіді всьому суспільству", – зазначив нардеп.

Новини за темою: COVID-амністія: Хто підлягає звільненню від покарання та які загрози для суспільства?

Як повідомляли, раніше тимчасово виконуюча обов'язки директора ДБР Ірина Венедіктова заявляла, що вона виступає за скасування амністії для учасників подій на Майдані в 2013-2014 році.