Захист Порошенка відреагував на "примусовий допит" у ДБР

Петро Порошенко Українська правда

Допит має відбутися об 11:00 10 червня в ДБР

Рішення Печерського суду про примусовий привід Петра Порошенка до Державного бюро розслідувань 10 червня незаконне, оскільки судове засідання відбулося без п’ятого президента. Про це заявив адвокат експрезидента Ігор Головань у Facebook.

"Відповідно до статті 482-2 КПК України, подібні клопотання повинні розглядатися за обов’язкової участі народного депутата. Петра Порошенка про судове засідання не інформували і до участі в ньому не запрошували.

Ані Печерський суд, ані Генеральний прокурор, ані слідчі ДБР вимогами законів не переймаються. Бачимо чергове підтвердження суто політичного характеру усіх справ, за допомогою яких намагаються перешкодити діяльності п’ятого президента України", - написав Головань.

Зазначимо, що допит має відбутися об 11:00 10 червня в ДБР.

Новини за темою: Порошенко хвалиться Байдену, що підняв тарифи навіть вище, ніж просив МВФ. Запис розмови

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва дозволив здійснити привід колишнього президента Петра Порошенка на допит 10 червня в Державному бюро розслідувань.

До цього захист Порошенка повідомив, що політик не з'явиться на допит в ДБР 10 червня у якості свідка у справі про прослуховування міжнародних переговорів, оскільки по відео викликати людину на допит не можуть по закону.

3 червня ДБР викликало п'ятого президента Петра Порошенка на допит в якості свідка у справі про прослуховування міжнародних переговорів, але він на нього не прийшов. Тепер його викликають повторно на 10 червня.

Loading...