Захист Порошенка подав 14 позовів до Верховного суду про відшкодування моральної шкоди

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

Адвокат наголосив, що це тільки початок

Адвокати п’ятого президента України Петра Порошенка подавли 14 позовів у Верховний Суд про відшкодування моральної шкоди.

Про це повідомив адвокат Ігор Головань у Facebook.

Він зазначив, що, на днях Верховний суд нагадав нам усім, що встановлена ухвалою слідчого судді протиправна бездіяльність прокурора або слідчого тягне за собою відповідальність держави. Зокрема, стягнення моральної шкоди.

"У зв'язку з інспірованим, як ми знаємо з опублікованих "Трубу прорвало" записів, посадовцями президентського офісу політичних переслідувань Петра Порошенка слідчими суддями постановлено 14 ухвал стосовно протиправної бездіяльності прокурорів і слідчих", - заявив Головань.

Адвокат підсумував, що за скаргами адвокатів п'ятого президента слідчими суддями встановлено фактів протиправної бездіяльності: прокурорів – 4; слідчих Державного бюро розслідувань – 6; службових осіб Національного антикорупційного бюро – 2; слідчих Національної поліції – 2.

"Тому подаємо 14 позовів про відшкодування моральної шкоди. І це тільки початок", - додав захисник.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року Держбюро розпочало розслідування про можливу державну зраду Порошенка під час підписання Мінських угод. Також ДБР повідомляло, що проводить розслідування у 13 кримінальних процесах за участю п’ятого президента України Петра Порошенка.

А вже 24 січня Держбюро розслідувань допитало колишнього президента України Петра Порошенка у справі про можливу держзраду при підписанні "мінських угод".

Loading...