Західні партнери через фірми-"прокладки" і антикорупційні ГО в Україні "відмивають" гроші своїх урядів, – Кузьмін

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Парламентар заявив, що більшість коштів, які надходять в Україну, розкрадають

Західні партнери, вступивши у змову з українськими чиновниками і олігархами, через фірми-"прокладки" і антикорупційні громадські організації "відмивають" гроші своїх урядів.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

"Насправді система, так би мовити, допомоги українському народу – це система розкрадання коштів. І ми зіткнулися з тим, що наші західні, так би мовити, партнери, понастворювавши таких фірм-"прокладок", всіляких антикорупційних громадських організацій, через них "відмивають" гроші своїх урядів. Тобто вони скеровують гроші в Україну, ці гроші в Україні "відмиваються", переправляються через підставні компанії в офшори і там викрадаються нашими іноземними партнерами за участю наших українських чиновників і олігархів", – сказав Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Кузьмін: Україна обирає політику замість економіки

Парламентар зауважив, що більшість коштів, які надходять в Україну, розкрадають.

"Насправді більша частина коштів, які надходять сюди, витрачаються не за цільовим призначенням і розкрадаються. І про це неодноразово говорив адвокат президента Трампа Джуліані. Він прямо говорив про те, що американські шахраї, вступивши в змову з українськими олігархами, захопили країну з метою її розграбування. Джуліані стверджує, що ці шахраї не тільки грабували кошти українського бюджету, а й також розкрадали кошти американського бюджету, які надходили в Україну як така ось допомога на проведення реформ. Ці гроші заходили на проведення реформ. Тут через злочинні "прокладки" переводилися в офшори і там викрадалися. Причому 70% цих грошей викрадали американські шахраї і тільки 30% – українські", – сказав Ренат Кузьмін.

Гість студії акцентував: "Уся ця так звана допомога благодійна українському народу від наших західних партнерів – насправді ширма, насправді це все прикриття для злодійства".

Нагадаємо, Ренат Кузьмін заявляв, що зовнішній борг України становить 123 мільярди доларів, проте наша держава хоче взяти ще в борг близько 20 мільярдів доларів.

Читайте також: "Кузьмін: Україна знаходиться під повним іноземним контролем і управлінням".