Закарпаття отримало партію медичної допомоги від Віктора Медведчука і Оксани Марченко

Голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

На Закарпаття прибула перша партія медичних препаратів і вантажів для боротьби з коронавірусом – це частина програми допомоги від голови Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. Все це було придбано на їх особисті кошти.

Про це стало відомо з сюжету, який транслював телеканал ZIK.

Як зазначив Віктор Медведчук, жителі Закарпаття піддаються великій небезпеці через часті поїздки до країн ЄС, а тому оперативно забезпечити їх засобами захисту, профілактики та лікування COVID-19 вкрай важливо для національної безпеки України.

Серед засобів захисту, профілактики та лікування – 20 000 медичних масок з гумовими петлями. Їх жителям Закарпатської області у всіх районах роздадуть активісти партії "Опозиційна платформа – За життя" починаючи з сьогоднішнього дня.

Засоби захисту і обладнання будуть розподілені серед медичних закладів області:

– Благодійний фонд Оксани Марченко уклав контракт і сплатив 5 апаратів штучної вентиляції легенів виробництва Франції. Два апарати будуть поставлені в Закарпатську область. Один з них надійде в Воловецкую центральну районну лікарню, а другий призначений для Мукачівської центральної районної лікарні.

– 350 експрес-тестів BIOEASY для виявлення коронавіруса (2019-nCoV).

– 38 000 захисних оглядових рукавичок.

– 600 комплектів медичних комбінезонів декількох видів.

– 90 комплектів одягу для використання лікарями-інфекціоністами.

– електронне обладнання для моніторингу стану пацієнтів "БІОМЕД" ВМ800D, апаратура, що використовується при реанімаційних процедур, у відділеннях інтенсивної терапії та при проведенні операцій.

– 30 штативів для крапельниць.

– 500 літрів засобу для дезінфекції рук, шкіри і медичного обладнання.