"Одкровення" Жванії: Піскун заявив про необхідність зафіксувати і перевірити покази екснардепа

Святослав Піскун Скріншот відео

А для того в країну, де перебуває Давид Жванія, слід відправити представника правоохоронних органів, зазначив колишній генпрокурор

Заяви колишнього народного депутата Давида Жванії потрібно розглядати, реєструвати і розслідувати, проте зараз розслідувань не буде, оскільки діє закон про амністію для учасників Майдану.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив тричі генеральний прокурор України (2002-2003, 2004-2005 і 2007 р.) Святослав Піскун.

Гість ток-шоу наголосив, що навіть якщо завтра Давид Жванія заявить про те, що на Майдані була атомна бомба, зараз ніхто нічого розслідувати не буде. Він нагадав, що в Україні свого часу був ухвалений закон про амністію для учасників Майдану.

"А з якого боку був Давид Важаєвич? З боку Революції Гідності, тому все, що він не зробив би і його товариші, підпадає під амністію", – зазначив Святослав Піскун та додав, що, якщо колись згаданий закон скасують, тільки тоді будуть розслідування.

На його думку, у ту країну, де зараз перебуває Давид Жванія, за домовленістю з тією країною, слід відправити представника українських правоохоронних органів.

"І, можливо, записати на диктофон його покази для того, щоб їх потім викласти на папері і якось перевірити. Я думаю, що прийде час, і це станеться", – зазначив Святослав Піскун.

Новини за темою: Жванія: Чому генпрокурор Ірина Венедіктова, як і раніше, ніяк не реагує на мої зізнання

Як повідомляли, колишній народний депутат Давид Жванія, який раніше був соратником попереднього президента Петра Порошенка, відреагував на попередні результати розслідування ДБР щодо анексії Криму Росією у 2014 році. За його словами, відомство фактично виправдало колишнього в. о. президента України Олександра Турчинова, який, як стверджує Жванія, є "головним винуватцем" захоплення півострова.

Нагадаємо, раніше Печерський суд Києва зобов'язав Офіс генпрокурора порушити справу про підготовку державного перевороту, про який в одному зі своїх відеозвернень розповідав Жванія.

Loading...