Заяви Жванії – це не заяви божевільного злочинця, це заяви депутата й учасника подій, – Кацман

Заслужений журналіст України Володимир Кацман ZIK

Жванія – не просто товариш Порошенка, він і з Кучмою та Ющенком товаришував

Заяви колишнього народного депутата Давида Жванії – це не заяви якогось там напівбожевільного терориста, який змушує дивитися фільм. Це заявляє депутат трьох скликань, учасник подій.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Гість ток-шоу зауважив, що заяви Жванії "щоразу гучніші, а лічильник працює щоразу швидше". Разом з тим Володимир Кацман звернув увагу на те, що вперше в українській політиці колишній посадовець свідомо заявляє про злочин, учасником якого він був особисто. За словами Кацмана, це зовсім інші речі, аніж так звані "плівки Деркача".

Політичний експерт також додав, що правоохоронцям цього разу не вдасться "відмазатися", вони не зможуть заявити, що немає документів, доказів, що це "рука Москви" та "голос Кремля", бо тут – все очевидно.    

"Ще тиждень тому мало початися слідство. Тиждень тому вирок мала винести Генеральний прокурор. Це її підслідність. Саме вона висуває підозру людям такого рангу. А це не заява якось там напівбожевільного терориста, який змушує дивитися фільм. Це заявляє депутат трьох скликань, учасник подій. Це не просто товариш Порошенка. Він і з Ющенком та Кучмою товаришував. І я розумію, як його вже дістали, якщо він "палить кантору" по-великому", – акцентував Володимир Кацман.

Новини за темою: Якщо слова Жванії підтвердяться, це означатиме, що Майдан фінансували з-за кордону, – експерт

Нагадаємо, колишній народний депутат Давид Жванія, який у 2014 році входив у близьке коло соратників Петра Порошенка, заявив, що посольство Литви було одним із джерел фінансування Майдану, а внутрішнім каналом - "Діамантбанк".

Про це колишній нардеп заявив у відеозверненні, оприлюдненому в YouTube.

"Я також знаю про те, як фінансувався державний переворот. Фінансування захоплення влади здійснювалося декількома способами. Одним із зовнішніх джерел було посольство Литви, через яке передавалися гроші і зброя. А внутрішнім каналом був "Діамантбанк". У мене є документальні свідчення, що підтверджують мої слова. Тому я ще раз звертаюся до генпрокурора Ірині Венедіктової: відкрийте кримінальні справи, викличте мене на допит. Українці повинні, нарешті, дізнатися правду про те, що тоді відбулося", - сказав Давид Жванія.

 

 Loading...