live

Загроза епідемії коронавірусу: Мер Києва не виключає, що в’їзд та виїзд зі столиці можуть закрити

Мер Києва Віталій Кличко пресслужба КМДА

Також глава КМДА зазначив, що якщо місцеві жителі будуть виконувати правила обмежень, то загострення ситуації сьогодні можна ще уникнути

Міський голова Києва Віталій Кличко не виключає, що в’їзд та виїзд зі столиці можуть закрити. Про це він сказав під час онлайн-пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, який транслював телеканал ZIK.

Відповідаючи на питання, за яких умов можливе запровадження надзвичайного стану і чи це доцільно, глава КМДА заявив:

"Сьогодні я можу сказати, що ситуація ще контрольована, але якщо вона почне різко погіршуватись, у нас не буде іншого виходу, як запроваджувати більш жорсткі заходи – максимально обмежувати пересування містом, закривати в’їзди та виїзди зі столиці, вкрай обмежувати пересування містом людей. Усе те, що я перерахував, можливо, але багато чого залежить від киян у першу чергу".

Мер додав, що якщо місцеві жителі будуть виконувати правила обмежень, то загострення ситуації сьогодні можна ще уникнути.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 84 випадки інфікування COVID-19. Як повідомлялось раніше, сьогодні на Буковині виявили ще 13 випадків зараження.

Loading...