Загородній: Необхідно внести до Верховної Ради закон про народовладдя і референдум

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній

ZIK

В декларації про державний суверенітет України чітко записано, що земля є основою суверенітету України

Народний депутат України від партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Загородній заявив, що до Верховної Ради необхідно внести закон про народовладдя і референдум.

Про це він сказав під час брифінгу у кулуарах ВРУ, який транслював телеканал ZIK.

"Внести до ВРУ закон про народовладдя, прийняти цей закон як невідкладний. На підставі цього закону оголосити референдум і за підсумками референдуму приймати рішення виконати волю народу. Яка воля народу – так має виконати влада. І нинішня влада іншого шляху немає. Це позиція нашої політичної сили, нашої партії. Наша позиція збігається з позицією переважної більшості українського народу, тому що більшість українського народу проти цього шляху, який пропонує влада – продати землю", - сказав Юрій Загородній.

Окрім цього народний депутат розкритикував законопроєкт про продаж землі. За його словами, продавши землю, Україна втрачає свою незалежність.

Новини за темою: Арахамія визнав, що якби не "Опозиційна платформа – За життя", то землю продали б ще 2 місяці тому

"В декларації про державний суверенітет України чітко записано, що земля є основою суверенітету України, є основою нашої незалежності. Продавши землю, Україна втрачає свою незалежність. Коли Україна позбавляється землі, втрачає незалежність, що це за країна? Це просто територія власності іноземних держав? Територія власності МВФ? Територія власності транснаціональних корпорацій? Вони маніпулюють цим і розробляють схеми, що банкам земля піде під заставу", - додав нардеп.

Як відомо, сьогодні Верховна Рада почне  розгляд у другому читанні законопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", яким запроваджується відкриття ринку землі.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія анонсував "земельну ніч" у Раді.

Як зазначалося раніше, комітет до другого читання законопроєкту врахував всього дві правки. Решта понад 4 тисячі правок були відхилені комітетом.

Нагадаємо, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

Увесь цей час під стінами Верховної Ради протестували аграрії. Окрім того, протести відбувалися у семи регіонах країни. Зокрема, люди перекривали автомагістралі.

 Loading...