Загородній: Імунітет українців проти Зеленського і його "слуг" зростає з кожним днем

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Рекордний рівень підтримки Зеленського і його партії вже в минулому - у все більшої кількості українців виробляється імунітет проти вірусу "СЛУГА-19". Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Загородній, передає пресслужба партії.

"На жаль, проти вірусу "СЛУГА-19" сироватку не придумали, але імунітет громадян, які вже перехворіли цією хворобою, зростає з кожним днем. Тому рекордні цифри підтримки Зеленського і його партії вже, можна вважати, в минулому. На жаль, країна повинна була перехворіти цим. Побачити різницю між обіцянками і справами", ‒ підкреслив парламентарій.

Юрій Загородній також зазначив, що "слуги" прийшли до влади на обіцянках зламати режим Порошенка і "зшити" країну, повернути свободи і демократію.

"Але нинішній мешканець резиденції в Кончі-Заспі площею понад 2 тис. квадратних метрів не просто продовжив курс попередника, а пішов набагато далі ‒ продовжив рвати країну, посилив цензуру і тиск на ЗМІ, взявся з новою силою розпродавати те, що по праву належить народу України", ‒ констатував парламентарій.

"Те, як "слуги" намагаються зачепитися за владу на місцях, домовляючись з наскрізь корумпованими місцевими елітами і не гребуючи нічим, говорить про глибоку кризу в їхній партії, яка існує швидше віртуально. Я впевнений, що дуже скоро, коли підтримка режиму Зеленського впаде до непристойного рівня, ми побачимо куди більшу хвилю скандалів і викриттів всередині "Слуги народу", ніж ті, які нам вже довелося спостерігати", ‒ заявив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Загородній.