live

Загородній: Голова Миколаївської облради направить звернення до президента з проханням не підписувати земельний закон

Юрій Загородній "Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" буде боротися за те, щоб українська земля залишилася у власності громадян

Депутати Миколаївської обласної ради вирішили звернутися до президента Володимира Зеленського з проханням не підписувати закон про ринок землі. Про це в прямому ефірі телеканалу NEWSONE розповів народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Загородній.

"Сьогодні відбулася позачергова сесія Миколаївської облради, на прохання депутатської групи від "Опозиційної платформи - За життя". Там розглядалося звернення до президента Володимира Зеленського з проханням, щоб він не підписував закон про відкриття ринку землі. Миколаївські депутати в більшості підтримали його. 33 депутати проголосували позитивно за таке звернення. Сьогодні, 10 квітня, голова Миколаївської облради повинен буде підписати дане звернення до президента і направити його в ОПУ", - сказав нардеп.

Він зазначив, що "Опозиційна платформа - За життя" виступає проти цього закону і буде боротися за те, щоб українська земля залишилася у власності громадян.

Нагадаємо, народні депутати прийняли закон про продаж землі – проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення №2178-10 підтримали 259 парламентаріїв.

Голосування відбулося в 00:42 31 березня під час позачергового засідання ВРУ. В сесійній залі був присутній президент України Володимир Зеленський, а також голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який був відсутній під час розгляду поправок.

Незважаючи на застереження опозиційних депутатів не розпродавати землю під час пандемії коронавірусу і світової економічної кризи, в залі знайшлося 259 голосів "за".

Відзначимо, що фракція "Опозиційна платформа - За життя" перед фінальним голосуванням заблокувала трибуну.