Забороняти щось у сучасному світі – це марна трата часу, – Шевченко про табу на російський продукт

Телеканал ZIK

На практиці всі, хто хоче зайти в "Однокласники" чи в "ВКонтакте", роблять це, каже парламентар

Попередня українська влада внесла заборону щодо російських соцмереж, фільмів тощо для того, щоб мобілізувати власний електорат, проте у сучасному світі щось забороняти – це марна трата часу.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Євгеній Шевченко.

Гість ток-шоу вважає, що заборони стосовно російських фільмів, соціальних мереж тощо у сучасному світі не мають сенсу.

"Я вважаю, що в сучасному світі щось забороняти – це марна трата часу. Усе одно є VPN, всі це прекрасно розуміють, і ті, хто хочуть, заходять і в "Однокласники", і в "ВКонтакте", і користуються "Яндексом" тощо. Що ж до перегляду фільмів – радянських, історичних, до яких люди звикли, тут просто приходить на допомогу інтернет, Ютуб. Всі прекрасно розуміють, дивляться", – зазначив Євгеній Шевченко.

Новини за темою: Російський репер Баста, якому раніше було заборонено в'їзд в Україну, планує виступити в Києві

Парламентар зауважив, що попередня влада внесла таку заборону для того, щоб мобілізувати власний електорат.

Нагадаємо, нещодавно російському телеведучому Борису Корчевнікову заборонили в'їзд до України на три роки через відвідування ним окупованого Криму.

Також повідомляли, що ведучій новин російського телеканалу РБК заборонено в’їзд в Україну на 3 роки через відвідування окупованого Криму.

Loading...